TZX18B-TR
TZX18B-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzxserie.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35)
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 500MW DO35, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 13 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZX18B-TR TZX18B-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 20
TZX18B-TR TZX18B-TR Виробник : Vishay Semiconductors tzxserie.pdf Zener Diodes 18 Volt 0.5W 5%