TZX2V7B-TR
TZX2V7B-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzxserie.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO204AH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35)
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 500 mV
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO204AH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 500 mV, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZX2V7B-TR TZX2V7B-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO204AH
Mounting Type: Through Hole
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
TZX2V7B-TR TZX2V7B-TR Виробник : Vishay Semiconductors tzxserie.pdf Zener Diodes 2.7 Volt 0.5W 5%