TZX33C-TAP
TZX33C-TAP Vishay Semiconductors
tzxserie-1767901.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 33 Volt 0.5W 2%
на замовлення 29900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 33V 500MW DO35, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TZX33C-TAP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZX33C-TAP TZX33C-TAP Виробник : Vishay tzxserie.pdf Diode Zener Single 33.85V 2% 500mW 2-Pin DO-35 Ammo
товару немає в наявності
TZX33C-TAP TZX33C-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35)
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 25 V