TZX6V2D-TAP
TZX6V2D-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzxserie.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO204AH
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 3 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO204AH, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AH (DO-35), Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 3 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZX6V2D-TAP TZX6V2D-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO204AH
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
TZX6V2D-TAP TZX6V2D-TAP Виробник : Vishay Semiconductors tzxserie.pdf Zener Diodes 6.2 Volt 0.5W 1%