TZX6V2E-TR
TZX6V2E-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tzxserie.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-35 (DO-204AH)
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 3 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-35 (DO-204AH), Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZX6V2E-TR TZX6V2E-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tzxserie.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Power - Max: 500 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
TZX6V2E-TR TZX6V2E-TR Виробник : Vishay Semiconductors tzxserie.pdf Zener Diodes 6.2 Volt 0.5W
Мінімальне замовлення: 19
TZX6V2E-TR TZX6V2E-TR Виробник : Vishay tzxserie.pdf Diode Zener Single 6.45V 2% 500mW 2-Pin DO-35 T/R