TZY2R200AC01R00
TZY2R200AC01R00 Murata Electronics
t13e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 4.5 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 4.5 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZY2R200AC01R00 TZY2R200AC01R00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 4.5 ~ 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V