Продукція > TZY > TZY2Z060A001B00
TZY2Z060A001B00
t13e.ashx?la=en-us
Виробник:
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TZY2Z060A001B00
Description: CAP TRIMMER 2.5-6PF 25V SMD, Packaging: Bulk, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 2.5 ~ 6pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZY2Z060A001B00 TZY2Z060A001B00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 2.5-6PF 25V SMD
Packaging: Bulk
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 2.5 ~ 6pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TZY2Z060A001B00 TZY2Z060A001B00 Виробник : Murata Electronics t13e-522726.pdf Trimmer / Variable Capacitors 6.0pF 25 volt Trimmer Capacitor