Продукція > MURATA > TZY2Z100A001R00
TZY2Z100A001R00 Murata
t13e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata
Конденсатор подстроечный SMD(NPO-3/10pF)... Група товару: Конденсатори Корпус: smd Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 3 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TZY2Z100A001R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TZY2Z100A001R00 TZY2Z100A001R00 Виробник : Murata Electronics t13e.ashx?la=en-us Description: CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 3 ~ 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V