TZY2Z2R5AC01B00 Murata Electronics
t13e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 1-2.5PF 25V SMD
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 1 ~ 2.5pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 200 @ 200MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 1-2.5PF 25V SMD, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 1 ~ 2.5pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 200 @ 200MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 25 V.