UB200-12GM-E5-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
182234_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: ULTRASONIC
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: PNP
Sensing Distance: 0.591" ~ 7.874" (15mm ~ 200mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: PNP, Sensing Distance: 0.591" ~ 7.874" (15mm ~ 200mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.