UBC10.241
UBC10.241 PULS, LP
2247
Виробник: PULS, LP
Description: DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Standby (No Regulation)
Height: 4.882" (124.00mm)
Applications: General Purpose, Industrial Control
Power - Rated: 360W
Form: DIN Rail
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm), Voltage - Output: 24V, Type: Standby (No Regulation), Height: 4.882" (124.00mm), Applications: General Purpose, Industrial Control, Power - Rated: 360W, Form: DIN Rail.