Продукція > KYOCERA AVX > UBR0402A430FZTR
UBR0402A430FZTR
UBR0402A430FZTR KYOCERA AVX
AVX-UBR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: UITRA BROADBAND RESISTOR, 0402 S
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 43 Ohms
на замовлення 988 шт:
Написати відгук
Description: UITRA BROADBAND RESISTOR, 0402 S, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 43 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 43 Ohms