Продукція > AVX > UBR0402B201FZTR/500
UBR0402B201FZTR/500
UBR0402B201FZTR/500 AVX
avx_01302018_UBR Series-1283803.pdf
Виробник: AVX
High Frequency/RF Resistors 125mW 200mOhm 1% 100ppm/C FlexiTerm
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0402, 200 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 200 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UBR0402B201FZTR\500 UBR0402B201FZTR\500 Виробник : KYOCERA AVX AVX-UBR-Series.pdf Description: 0402, 200 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 200 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 200 Ohms
товару немає в наявності
UBR0402B201FZTR/500 UBR0402B201FZTR/500 Виробник : KYOCERA AVX avx_01302018_UBR_Series-1283803.pdf High Frequency/RF Resistors 125mW 200mOhm 1% 100ppm/C FlexiTerm