Продукція > NICHICON > UBT1J331MHD8
UBT1J331MHD8
UBT1J331MHD8 Nichicon
e_ubt.pdf
Виробник: Nichicon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Operating current: 1.29A, Service life: 5000h, Manufacturer series: UBT, Capacitor application: automobile electronics, Leads dimensions: Ø0.6x15mm, Terminal pitch: 5mm, Impedance: 0.8Ω.
Інші пропозиції UBT1J331MHD8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UBT1J331MHD8 UBT1J331MHD8 Виробник : NICHICON Nichicon_ubt.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Operating current: 1.29A
Service life: 5000h
Manufacturer series: UBT
Capacitor application: automobile electronics
Leads dimensions: Ø0.6x15mm
Terminal pitch: 5mm
Impedance: 0.8Ω