UC2524ADW
UC2524ADW Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2524a
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 500kHz
Topology: Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 40V
Supplier Device Package: 16-SOIC
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Frequency Control
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 45%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 9023 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 258
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 500kHz, Topology: Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 40V, Supplier Device Package: 16-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 45%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UC2524ADW UC2524ADW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2524a Voltage Mode PWM Controller 60V 200mA 500kHz 16-Pin SOIC Tube
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
UC2524ADW UC2524ADW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2524a Description: IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC
Packaging: Tube
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 500kHz
Synchronous Rectifier: No
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 45%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 213 шт:
Мінімальне замовлення: 2
UC2524ADW UC2524ADW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2524a Switching Controllers Advanced Regulating A 595-UC2524ADWTR A A 595-UC2524ADWTR
на замовлення 323 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності