UC2525BN
UC2525BN Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2525b
Виробник: Texas Instruments
Voltage Mode PWM Controller 400mA 400kHz 16-Pin PDIP Tube
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Through Hole, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 100Hz ~ 400kHz, Topology: Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 35V, Supplier Device Package: 16-PDIP, Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 49%, Clock Sync: Yes, Part Status: Active, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UC2525BN UC2525BN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2525b Voltage Mode PWM Controller 400mA 400kHz 16-Pin PDIP Tube
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 23
UC2525BN UC2525BN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2525b Description: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Through Hole
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 100Hz ~ 400kHz
Topology: Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 35V
Supplier Device Package: 16-PDIP
Synchronous Rectifier: Yes
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 49%
Clock Sync: Yes
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 204 шт:
UC2525BN UC2525BN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2525b Switching Controllers Regulating Pulse Wid th Modulator
на замовлення 81 шт:
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 2
UC2525BN Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Flit%252Fgpn%252Fuc2525b