UCC21750DW
UCC21750DW Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc21750
Виробник: Texas Instruments
Driver 10A 1-OUT Half Brdg Inv/Non-Inv 16-Pin SOIC Tube
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Peak Output: 10A, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 10A, 10A, Voltage - Isolation: 5700Vrms, Approval Agency: UL, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 28ns, 24ns (Max), Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 90ns, 90ns, Pulse Width Distortion (Max): 25ns, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 20 mA, Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UCC21750DW UCC21750DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc21750 Galvanically Isolated Gate Drivers 5.7kVrms +/-10A, single-channel isolated gate driver w/ DESAT & internal miller clamp for IGBT/SiCFETs 16-SOIC -40 to 125
на замовлення 2528 шт:
Кількість Ціна
UCC21750DW UCC21750DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc21750 Description: DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Peak Output: 10A
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 10A, 10A
Voltage - Isolation: 5700Vrms
Approval Agency: UL, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 28ns, 24ns (Max)
Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 90ns, 90ns
Pulse Width Distortion (Max): 25ns
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 20 mA
Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V
UCC21750DW UCC21750DW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fucc21750 Driver 10A 1-OUT Half Brdg Inv/Non-Inv 16-Pin SOIC Tube