UCC21750QDWQ1
UCC21750QDWQ1 Texas Instruments
ucc21750-q1
Виробник: Texas Instruments
Galvanically Isolated Gate Drivers Automotive 5.7kVrms +/-10A single-chann A 595-UCC21750QDWRQ1
на замовлення 5289 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC, Packaging: Tray, Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Peak Output: 10A, Technology: Capacitive Coupling, Voltage - Isolation: 5700Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UL, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 33ns, 27ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 130ns, 130ns, Pulse Width Distortion (Max): 30ns, Grade: Automotive, Number of Channels: 1, Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Peak Output: 10A
Technology: Capacitive Coupling
Voltage - Isolation: 5700Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UL, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 33ns, 27ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 130ns, 130ns
Pulse Width Distortion (Max): 30ns
Grade: Automotive
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V