UCC21750QDWRQ1
UCC21750QDWRQ1 Texas Instruments
ucc21750-q1
Виробник: Texas Instruments
Driver 10A 2-OUT High and Low Side Half Brdg Inv/Non-Inv 16-Pin SOIC T/R Automotive AEC-Q100
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Peak Output: 10A, Technology: Capacitive Coupling, Voltage - Isolation: 5700Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UL, VDE, Supplier Device Package: 16-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 33ns, 27ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 130ns, 130ns, Pulse Width Distortion (Max): 30ns, Number of Channels: 1, Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Peak Output: 10A
Technology: Capacitive Coupling
Voltage - Isolation: 5700Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, TUV, UL, VDE
Supplier Device Package: 16-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 33ns, 27ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 150V/ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 130ns, 130ns
Pulse Width Distortion (Max): 30ns
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 13V ~ 33V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
UCC21750QDWRQ1 UCC21750QDWRQ1 Виробник : Texas Instruments ucc21750-q1 Driver 10A 2-OUT High and Low Side Half Brdg Inv/Non-Inv 16-Pin SOIC T/R Automotive AEC-Q100
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Peak Output: 10A
Voltage - Isolation: 5700Vrms
Number of Channels: 1