Продукція > PLETRONICS, INC > UCE4027035GG025000-20.0M
UCE4027035GG025000-20.0M
UCE4027035GG025000-20.0M Pletronics, Inc
UCE4%20Series.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: CRYSTAL OSC TCXO 20.0M CLIPPED S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.5V
Current - Supply (Max): 3mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL OSC TCXO 20.0M CLIPPED S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.5V, Current - Supply (Max): 3mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.5V
Current - Supply (Max): 3mA
Frequency: 20 MHz