Продукція > PLETRONICS, INC. > UCE4031035LK005000-10.0M
UCE4031035LK005000-10.0M Pletronics, Inc.
uce4_reve.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UCE4031035LK005000-10.0M Виробник : Pletronics, Inc. uce4_reve.pdf Oscillator TCXO 10MHz ±2ppm (Tol) ±0.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CLCC SMD
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
UCE4031035LK005000-10.0M UCE4031035LK005000-10.0M Виробник : Pletronics Inc. uce4_RevE.pdf TCXO Oscillators TCXO Oscillators 3225 4-SMD TCXO 0.5PPM -40C - 85C CLIPPED SINE WAVE 3.3V