Продукція > PLETRONICS, INC > UCF4031035LK005000-26MDK
UCF4031035LK005000-26MDK
UCF4031035LK005000-26MDK Pletronics, Inc
ucf4_revd.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: TCXO OSCILLATORS 2520 4-SMD TCXO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1010 (2520 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: 0.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO OSCILLATORS 2520 4-SMD TCXO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1010 (2520 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: 0.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.