Продукція > NICHICON > UCY2C151MHD3TN
UCY2C151MHD3TN
UCY2C151MHD3TN Nichicon
e-ucy.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 150uF 160 Volts 20%.
Інші пропозиції UCY2C151MHD3TN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UCY2C151MHD3TN UCY2C151MHD3TN Виробник : Nichicon e-ucy.pdf Description: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
товару немає в наявності
UCY2C151MHD3TN UCY2C151MHD3TN Виробник : Nichicon e-ucy-1219498.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 150uF 160 Volts 20%