Продукція > KEMET > UD2-12NU-L
UD2-12NU-L
UD2-12NU-L KEMET
UD2-12NU-L
Виробник: KEMET
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy, Gold Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1 ms
Approval Agency: CSA, TUV, UL
Load - Max Switching: 250VA, 220W
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Gold Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 1 ms, Approval Agency: CSA, TUV, UL, Load - Max Switching: 250VA, 220W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UD2-12NU-L UD2-12NU-L Виробник : KEMET UD2-12NU-L Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 1 ms
Approval Agency: CSA, TUV, UL