UDZS8V2B RRG
UDZS8V2B RRG Taiwan Semiconductor Corporation
UDZS3V6B%20SERIES_H2212.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323F
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 630 nA @ 5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323F, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 630 nA @ 5 V.
Інші пропозиції UDZS8V2B RRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UDZS8V2B RRG UDZS8V2B RRG Виробник : Taiwan Semiconductor UDZS3V6B_SERIES_G1804-1391664.pdf Zener Diodes Zener 200mW 8V2