UDZS8V2B
UDZS8V2B Taiwan Semiconductor
UDZS3V6B%20SERIES_F1612-1125788.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
Zener Diodes 8.2 Volt 200mW 5%
на замовлення 8997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 630 nA @ 5 V.
Інші пропозиції UDZS8V2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UDZS8V2B UDZS8V2B Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation Description: DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 630 nA @ 5 V