UDZS9V1B
UDZS9V1B Taiwan Semiconductor Corporation
UDZS3V6B%20SERIES_H2212.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 450 nA @ 6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 450 nA @ 6 V.
Інші пропозиції UDZS9V1B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UDZS9V1B UDZS9V1B Виробник : Taiwan Semiconductor UDZS3V6B%20SERIES_F1612-1125788.pdf Zener Diodes 9.1 Volt 200mW 5%