Продукція > METCAL > UFC-7CH9006S
UFC-7CH9006S
UFC-7CH9006S Metcal
ok_international_07242018_UFC_Ultrafine_Tip_Catalo-1493752.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 0.6MM X 9MM
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - UFC-7CH9006S - Lötspitze, meißelförmig, lang, 0.6mm Breite, Produktreihe UFC, tariffCode: 85159080, Breite der Spitze/Düse: 0.6, euEccn: NLR, hazardous: false, Spitze/Düse: Meißelförmig, lang, Zur Verwendung mit: Handstück CV-H2-UF der Produktreihe UltraFine von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: CV System, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H2-UF
Length: 0.354" (9.00mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.024" (0.60mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UFC-7CH9006S UFC-7CH9006S Виробник : METCAL 2634386.pdf Description: METCAL - UFC-7CH9006S - Lötspitze, meißelförmig, lang, 0.6mm Breite, Produktreihe UFC