Продукція > METCAL > UFT-7CH9008S
UFT-7CH9008S
UFT-7CH9008S Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: UFT ULTRAFINE TWEEZER CARTRIDGE,
Packaging: Box
Length: 0.354" (9.00mm)
Height: 0.031" (0.80mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Tweezer
Tip Chip Size: Chip
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - UFT-7CH9008S - Lötspitze, meißelförmig, 0.8mm Breite, Produktreihe UFC, Breite der Spitze/Düse: 0.8, Spitze/Düse: Meißelförmig, Zur Verwendung mit: Pinzetten-Handstück CV-H4-UFT der Produktreihe UltraFine von Metcal, Produktpalette: CV System, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UFT-7CH9008S UFT-7CH9008S Виробник : Metcal ok_international_07242018_UFT_Ultrafine_Tweezer_Ti-1382441.pdf Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, 0.8MM X 9MM X2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 78-87 дні (днів)
Кількість Ціна
UFT-7CH9008S UFT-7CH9008S Виробник : METCAL 2634388.pdf Description: METCAL - UFT-7CH9008S - Lötspitze, meißelförmig, 0.8mm Breite, Produktreihe UFC