UFT14010
UFT14010 GeneSiC Semiconductor
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE GEN PURP 100V 70A TO249AB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Rectifiers Super Fast Recovery - 100 V - 140 A - TO-249AB.
Інші пропозиції UFT14010
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UFT14010 UFT14010 Виробник : GeneSiC Semiconductor Rectifiers Super Fast Recovery - 100 V - 140 A - TO-249AB