Продукція > METCAL > UFTC-7CH12
UFTC-7CH12
UFTC-7CH12 METCAL
Виробник: METCAL
Description: METCAL - UFTC-7CH12 - Lötspitze, meißelförmig, 1.2mm
tariffCode: 85151990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 1.2mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Meißelförmig
usEccn: EAR99
Produktpalette: MX System
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: METCAL - UFTC-7CH12 - Lötspitze, meißelförmig, 1.2mm, tariffCode: 85151990, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 1.2mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Meißelförmig, Zur Verwendung mit: Lötstation MX-5200, MX-5000, MX-500, Mikro-Lötgriffel MX-H2-UF, Upgrade-Kit MX-UK2 von Metcal, usEccn: EAR99, Produktpalette: MX System, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UFTC-7CH12 UFTC-7CH12 Виробник : Metcal Soldering Irons ULTRAFINE TIP CARTRIDGES, CHISEL 1.2MM X 5MM