Продукція > CHINSAN (ELITE) > UGS1C222MP51020U
UGS1C222MP51020U
UGS1C222MP51020U Chinsan (Elite)
UGS Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UGS1C222MP51020U UGS1C222MP51020U Виробник : Chinsan (Elite) UGS Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 16V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 16 V