Продукція > CHINSAN (ELITE) > UGS1E102MP51016U
UGS1E102MP51016U
UGS1E102MP51016U Chinsan (Elite)
UGS Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 25V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 5000 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 25V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 5000 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UGS1E102MP51016U UGS1E102MP51016U Виробник : Chinsan (Elite) UGS Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 25V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 25 V