Продукція > CHINSAN (ELITE) > UGS1E471MP30816U
UGS1E471MP30816U
UGS1E471MP30816U Chinsan (Elite)
UGS%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 16mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.65 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UGS1E471MP30816U UGS1E471MP30816U Виробник : Chinsan (Elite) UGS%20Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 25 V