UHDMFTC72BK Hammond Manufacturing
uhdm
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: PANEL BRIDGE 72X6.5X0.88" GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Size / Dimension: 60.000" L x 6.500" W x 0.880" H (1524.00mm x 165.10mm x 22.35mm)
For Use With/Related Products: UHDM Series
Material: Metal, Steel
Type: Panel Kit
Ventilation: Non-Vented
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL BRIDGE 72X6.5X0.88" GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Size / Dimension: 60.000" L x 6.500" W x 0.880" H (1524.00mm x 165.10mm x 22.35mm), For Use With/Related Products: UHDM Series, Material: Metal, Steel, Type: Panel Kit, Ventilation: Non-Vented.
Інші пропозиції UHDMFTC72BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHDMFTC72BK Виробник : Hammond Manufacturing uhdm Description: PANEL BRIDGE 72X6.5X0.88" GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Metal, Steel
Type: Panel Kit
Ventilation: Non-Vented
товару немає в наявності
UHDMFTC72BK UHDMFTC72BK Виробник : Hammond Manufacturing uhdm-1389693.pdf Electrical Enclosures Panel Bridge Kit - 72"