Продукція > BIVAR INC. > UHF3-0.750-Y-67
UHF3-0.750-Y-67
UHF3-0.750-Y-67 Bivar Inc.
UHF3-X.XXX-X-67.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 0.75" (19.05mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.55mm
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 0.75" (19.05mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.55mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHF3-0.750-Y-67 UHF3-0.750-Y-67 Виробник : Bivar UHF3_X_XXX_X_67-3386018.pdf LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 3mm Light Pipe Diameter, .750 in. Light Pipe Length, Adapter Included