Продукція > BIVAR > UHF3-3.500-Y-67
UHF3-3.500-Y-67
UHF3-3.500-Y-67 Bivar
UHF3-X.XXX-X-67.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 3mm Light Pipe Diameter, 3.500 in. Light Pipe Length, Adapter Included
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 3.5" (88.9mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.55mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHF3-3.500-Y-67 UHF3-3.500-Y-67 Виробник : Bivar Inc. UHF3-X.XXX-X-67.pdf Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 3MM LI
Type: Flexible 3.5" (88.9mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.55mm