Продукція > BIVAR > UHF4-0.500-N-67
UHF4-0.500-N-67
UHF4-0.500-N-67 BIVAR
UHF4-67.pdf
Виробник: BIVAR
Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø4.6mm; L: 12.7mm; round; Front: convex; flexible
Type of LED accessories: Fiber for LED
Face dimensions: Ø4.6mm
Length: 12.7mm
Shape: round
Front: convex
Holder variant: flexible
Colour: transparent
Material: silicone
IP rating: IP67
на замовлення 94 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø4.6mm; L: 12.7mm; round; Front: convex; flexible, Type of LED accessories: Fiber for LED, Face dimensions: Ø4.6mm, Length: 12.7mm, Shape: round, Front: convex, Holder variant: flexible, Colour: transparent, Material: silicone, IP rating: IP67.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHF4-0.500-N-67 UHF4-0.500-N-67 Виробник : Bivar UHF4-X.XXX-X-67.pdf LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 4mm Light Pipe Diameter, .500 in. Light Pipe Length, Adapter Not Included
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
UHF4-0.500-N-67 UHF4-0.500-N-67 Виробник : Bivar Inc. UHF4-X.XXX-X-67.pdf Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 4MM LI
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 0.5" (12.7mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.57mm