Продукція > BIVAR > UHF4-2.500-Y-67
UHF4-2.500-Y-67
UHF4-2.500-Y-67 Bivar
UHF4-X.XXX-X-67.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 4mm Light Pipe Diameter, 2.500 in. Light Pipe Length, Adapter Included
на замовлення 55 шт:
Написати відгук
Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 4MM LI, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 2.5" (63.5mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.57mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHF4-2.500-Y-67 UHF4-2.500-Y-67 Виробник : Bivar Inc. UHF4-X.XXX-X-67.pdf Description: UNIBODY HIGH FLEX, IP 67, 4MM LI
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 2.5" (63.5mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.57mm