Продукція > BIVAR > UHF5-1.250-N-67
UHF5-1.250-N-67
  • UHF5-1.250-N-67
  • UHF5-1.250-N-67
UHF5-1.250-N-67 BIVAR
UHF5-67.pdf
Виробник: BIVAR
Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø5.6mm; L: 31.8mm; round; Front: convex; flexible
Type of LED accessories: Fiber for LED
Face dimensions: Ø5.6mm
Length: 31.8mm
Shape: round
Front: convex
Holder variant: flexible
Colour: transparent
Material: silicone
IP rating: IP67
на замовлення 93 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø5.6mm; L: 31.8mm; round; Front: convex; flexible, Type of LED accessories: Fiber for LED, Face dimensions: Ø5.6mm, Length: 31.8mm, Shape: round, Front: convex, Holder variant: flexible, Colour: transparent, Material: silicone, IP rating: IP67.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHF5-1.250-N-67 UHF5-1.250-N-67 Виробник : Bivar UHF5-X.XXX-X-67.pdf LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 5mm Light Pipe Diameter, 1.250 in. Light Pipe Length, Adapter Not Included