Продукція > BIVAR > UHF5-3.500-Y-67
UHF5-3.500-Y-67
UHF5-3.500-Y-67 Bivar
UHF5_X_XXX_X_67-3385985.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Unibody High Flex, IP 67, 5mm Light Pipe Diameter, 3.500 in. Light Pipe Length, Adapter Included
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Category: Lightpipes for LED, Description: Fiber for LED; Ø5.6mm; L: 88.9mm; round; Front: convex; flexible, Front: convex, Type of LED accessories: Fiber for LED, Holder variant: flexible, IP rating: IP67, Shape: round, Material: silicone, Face dimensions: Ø5.6mm, Length: 88.9mm, Kit contents: adapter, Colour: transparent.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 2
UHF5-3.500-Y-67 Виробник : BIVAR UHF5-67.pdf Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø5.6mm; L: 88.9mm; round; Front: convex; flexible
Front: convex
Type of LED accessories: Fiber for LED
Holder variant: flexible
IP rating: IP67
Shape: round
Material: silicone
Face dimensions: Ø5.6mm
Length: 88.9mm