UHP 252012BF-100M
UHP 252012BF-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
UHP%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm
Current - Saturation (Isat): 850mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 1596 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm, Current - Saturation (Isat): 850mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP 252012BF-100M UHP 252012BF-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. UHP%20Series.pdf Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 410mOhm
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 750 mA