Продукція > MEAN WELL > UHP-1500-230
UHP-1500-230
UHP-1500-230 MEAN WELL
UHP-1500-HV-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount OP +230V6.52A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 230V 1.599KW, Power (Watts): 1.599kW, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.42" L x 5.51" W x 1.61" H (290.0mm x 140.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 230V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 6.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-1500-230 UHP-1500-230 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-1500-HV-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 230V 1.599KW
Power (Watts): 1.599kW
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.42" L x 5.51" W x 1.61" H (290.0mm x 140.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 230V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 6.95 A
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-1500-230 Виробник : MEAN WELL UHP-1500-HV-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 230V/6.52A, розміри 290x140x41 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-1500-230 Виробник : MEAN WELL UHP-1500-HV-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 230V/6.52A, розміри 290x140x41 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт