Продукція > MEAN WELL > UHP-1500-380
UHP-1500-380
UHP-1500-380 MEAN WELL
UHP-1500-HV-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies OP +380V3.95A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Power (Watts): 1.71kW, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.42" L x 5.51" W x 1.61" H (290.0mm x 140.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 95.5%, Voltage - Output 1: 380V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 4.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1.71kW
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.42" L x 5.51" W x 1.61" H (290.0mm x 140.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 95.5%
Voltage - Output 1: 380V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 4.5 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-1500-380 Виробник : MEAN WELL UHP-1500-HV-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 380V/3.95A, розміри 290x140x41 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-1500-380 Виробник : MEAN WELL UHP-1500-HV-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 380V/3.95A, розміри 290x140x41 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт