UHP-200-55
UHP-200-55 MEAN WELL
UHP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 201.6W 55V 3.6A Enclosed
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - UHP-200-55 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 127 bis 370V DC, ITE, 1 Ausgänge, 201.6 W, 55 VDC, 3.6 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -888V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: UHP-200 Series, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -888V, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -888A, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-200-55 UHP-200-55 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 55V 198W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 198W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 55V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 3.6 A
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-200-55 UHP-200-55 Виробник : MEAN WELL 3159359.pdf Description: MEAN WELL - UHP-200-55 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, 127 bis 370V DC, ITE, 1 Ausgänge, 201.6 W, 55 VDC, 3.6 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -888V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: ITE
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
UHP-200-55 UHP-200-55 Виробник : Mean-Well USA, Inc. uhp-200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 55V 3.6A 201.6W 9-Pin Carton
товару немає в наявності
UHP-200-55 UHP-200-55 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 55V/3.6A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200-55 UHP-200-55 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 55V/3.6A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт