UHP-200R-15
UHP-200R-15 MEAN WELL
UHP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 201W 15V 13.4A Redun dant Function
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 201W, Packaging: Box, Power (Watts): 201W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 13.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-200R-15 UHP-200R-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. uhp-200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 13.4A 201W 7-Pin
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 3
UHP-200R-15 UHP-200R-15 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-15 UHP-200R-15 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/13.4A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-15 UHP-200R-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 201W
Packaging: Box
Power (Watts): 201W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 13.4 A