UHP-200R-3.3
UHP-200R-3.3 MEAN WELL USA Inc.
UHP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Packaging: Box
Power (Watts): 132W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 132W, Output voltage: 3.3V DC, Output current: 40A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 194x55x26mm, Manufacturer series: UHP-200, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 89%, Kind of case: 249B, Additional functions: active PFC; redundancy, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output voltage range: 3.2...3.5V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-200R-3.3 UHP-200R-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-200-spec.pdf Switching Power Supplies 132W 3.3V 40A Redund ant Function
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-200R-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. UHP-200-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 40A 132W 7-Pin
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 2
UHP-200R-3.3 UHP-200R-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 132W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 3.3V/40A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-3.3 UHP-200R-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 132W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 3.3V/40A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-3.3 UHP-200R-3.3 Виробник : MEAN WELL UHP-200(R)-spec.pdf Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 132W
Output voltage: 3.3V DC
Output current: 40A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 194x55x26mm
Manufacturer series: UHP-200
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 89%