UHP-200R-36
UHP-200R-36 MEAN WELL
UHP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 201.6W 36V 5.6A Redu ndant Function
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 202W, Packaging: Box, Power (Watts): 202W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 36V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 5.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-200R-36 UHP-200R-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 36V 202W
Packaging: Box
Power (Watts): 202W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 5.6 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-200R-36 UHP-200R-36 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 36V/5.6A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-36 UHP-200R-36 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 201.6W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 36V/5.6A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт