Продукція > MEAN WELL > UHP-200R-4.2
UHP-200R-4.2
UHP-200R-4.2 MEAN WELL
UHP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 168W 4.2V 40A Redund ant Function
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 168W, Packaging: Box, Power (Watts): 168W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 4.2V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 40 A.
Інші пропозиції UHP-200R-4.2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-200R-4.2 UHP-200R-4.2 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 168W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 4.2V/40A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-4.2 UHP-200R-4.2 Виробник : MEAN WELL UHP-200%28R%29-spec.pdf AC/DC, 168W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 4.2V/40A, розміри 194x55x26 мм, -30...+70 С, redundant function Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-200R-4.2 UHP-200R-4.2 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 168W
Packaging: Box
Power (Watts): 168W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 1.02" H (194.0mm x 55.0mm x 26.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 4.2V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 40 A