UHP-2500-24
UHP-2500-24 MEAN WELL
UHP-2500-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 2500.8W 24V 104.2A Enclosed
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 2501W, Power (Watts): 2501W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.20" L x 5.51" W x 2.36" H (310.0mm x 140.0mm x 60.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Current - Output 1: 104.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UHP-2500-24 UHP-2500-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. UHP-2500-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 2501W
Power (Watts): 2501W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.20" L x 5.51" W x 2.36" H (310.0mm x 140.0mm x 60.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 250 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 104.2 A
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
UHP-2500-24 UHP-2500-24 Виробник : MEAN WELL UHP-2500-spec.pdf AC/DC, 2500.8W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 24V/104.2A, розміри 310x140x60 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
UHP-2500-24 UHP-2500-24 Виробник : MEAN WELL UHP-2500-spec.pdf AC/DC, 2500.8W, Вхід: 90-264VAC/250-370VDC, Вихід: 24V/104.2A, розміри 310x140x60 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт